PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Witaj w klubie BikeVibe

Klub BikeVibe - jest dla Ciebie

Witaj w klubie BikeVibe – miejscu stworzonym specjalnie dla pasjonatów dwóch kółek, którzy poszukują nie tylko najlepszych rowerów i akcesoriów, ale także dodatkowych korzyści, które umilą Twoje zakupy i przygody na trasach.

Kupuj i wymieniaj

Przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy i system zbierania punktów za każde zakupy – zarejestruj się i dołącz do naszego klubu korzyści!

TO WŁAŚNIE MY !

Jak dołączyć?

  1. Załóż konto Klienta i zaraz po rejestracji otrzymasz specjalny rabat witający w wysokości 5% na stałe na zakupy w BikeVibe.pl.
  2. Zaznacz zgody na otrzymywanie newslettera: Nie przegap żadnych nowości, promocji oraz ekskluzywnych ofert. Zaznacz na swoim koncie zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mail, aby być na bieżąco z najnowszymi propozycjami i korzyściami.
  3. Rób regularnie zakupy: Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz! Dbaj o siebie regularnie, robiąc zakupy na BikeVibe.pl. Upewnij się, że wartość Twoich zakupów z ostatnich sześciu miesięcy osiągnęła odpowiedni poziom, aby awansować na wyższy poziom programu.

Program Lojalnościowy w ramach Klubu BikeVibe to wyjątkowa oferta dedykowana naszym lojalnym klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiej jakości rowerów i akcesoriów, ale także dodatkowych korzyści i bonusów.

KLUB BIKEVIBE

Korzyści naszego progamu

PASJONACI DWÓCH KÓŁEK

Rabaty na zakupy

Już przy pierwszym dołączeniu do klubu otrzymujesz specjalny rabat witający 5% na stałe. Otrzymujesz również za rejestrację 50 punktów, które są wymieniane na kwotowe rabaty na kolejne zakupy. Ponadto, w miarę regularnych zakupów i osiągania określonych kwot, możesz awansować na wyższe poziomy programu, co umożliwia dostęp do większych korzyści.

Zbieraj punkty

Przygotowaliśmy unikalny program zbierania punktów:

  • Zakupy: Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt.
  • Punkty wymieniane na rabaty: Za każde 100 punktów otrzymujesz dodatkowe 10 zł rabatu.
  • Awansuj na wyższe poziomy i otrzymuj dodatkowe extra punkty

Gratisy i konkursy

Oprócz rabatów oferujemy także dodatkowe gratisy do zamówień oraz udział w dedykowanych konkursach, które pozwalają na jeszcze większą satysfakcję z zakupów.

Ekskluzywne korzyści

asz program korzyści oferuje różne poziomy, takie jak Silver, Gold i Platinum, z każdym z nich związane są specjalne korzyści, takie jak rabaty na zamówienia, kody rabatowe na darmową dostawę, gratisy i wiele innych.